11.11.2013 21:46

V podzimní části jsme sehráli:

2 přátelská utkání:

1 vítězství a 1 porážka. Celkové skóre 6:5. První poločasy 4:2, druhé 2:3.

Střelci: Miřák 4, Havran 1, (jeden gól přidal nyní už beřkovický střelec Vojta Antoš)

10 mistrovských utkání:

6 vítězství, 0 remíz, 4 porážky. 4. místo v tabulce, 18 bodů z 30 (60% získaných bodů).

27 vstřelených gólů nás řadí až na 7. místo produktivity.

Střelci: Miřák 11

Havran 5

Kalfa, Škraby, Něma 2

Kerry, Messi, Romča, Honzik a Kuba 1

24 obdržených gólů znamená 5. nejlepší obranu (2x se podařilo udržet čisté konto)

V prvních poločasech zápasů se nám moc nedařilo.

Máme bilanci 3 výhry - 3 remízy - 4 prohry se skóre 14:13.

Naopak ve druhých poločasech (zejména v úplném závěru) docházelo ke zlepšení. Bilance 5 výher - 2 remízy - 3 prohry.

Kdyby se počítaly body vždy po poločase, máme jich 29 z 60 (48,3%)...ještě že se body počítají až po celém zápase. :)

Ačkoli nemáme na kontě ani jednu remízu, naše zápasy byly velmi vyrovnané. O tom svědčí i to, že oba poločasy v zápase jsme vyhráli pouze jednou (Kosmonosy) a prohráli dvakrát (Benátky, Dobrovice).

V domácích zápasech se nám dařilo. Připsali jsme si 4 výhry a 1 prohru a v tomto ohledu jsme v tabulce 3. se ziskem 12 bodů (80%) a skóre 13:8. (zajímavostí je, že při všech našich domácích výhrách jsme dostali 1 gól a hned 3x jsme vyhráli poměrem 2:1)

Venku to tak slavné nebylo. 2 vítězství a 3 porážky se skóre 14:16 stačí na 6 bodů (40%) a 5. místo ve venkovní tabulce.

A konečně rozdělení podle soupeřů:

Proti soupeřům z Mělnicka se nám dařilo. Vyhráli jsme všechny 4 duely se skóre 11:3

Naopak Mladoboleslavští protivníci nám nesvědčí. Ze 6 zápasů jsme si připsali pouze 2 vítězství při hrozivém skóre 16:21